معرفی سیستم مدیریت انبار شهری

کالاهایی که در انبارهای شهری تخلیه شوند ولی در سامانه انبار شهری ثبت نشده باشند، در سامانه پلیس قابل استعلام نخواهند بود لذا نیروی انتظامی همانند کالای قاچاق با این موارد برخورد می کند. خسارت مادی و معنوی این موارد بر عهده صاحبان محترم کالا می باشد.صاحبان کالا در صورتی که می خواهند کالای خود را به انبار شهری انتقال دهند می بایست پیش از انتقال، کالای خود را در سامانه انبار شهری ثبت نمایند، در غیر اینصورت گمرک جمهوری اسلامی ایران در رابطه با توقیف کالا توسط پلیس مبارزه با قاچاق هیچگونه مسئولیتی نمی پذیرد.

توجه:در حال حاضر ثبت نام در سیستم مدیریت کالا و خدمات پس از ترخیص به آدرس wms.irica.co توسط صاحبان کالا و صاحبان انبار مقصد کالا   صورت گرفته و در کمتر از 1 ساعت تایید انجام خواهد شد.

قابل ذکر است ثبت نام در سامانه مدیریت کالا و خدمات پس از ترخیص با اطلاعات هویتی دقیق که با سامانه ثبت احوال چک می شود صورت پذیرد و همچنین  پس از ثبت نام ، یک پیام حاوی نام کاربری و کلمه عبور  به  شماره تلفن همراه مدیرعامل(شرکت)  و یا  مالک انبار مقصد کالا ارسال خواهد شد که مالکیت شماره تلفن  با سامانه تنظیم مقررات رادیویی کشور احراز خواهد شد.

سامانه مدیریت انبار شهری در  کلیه انبارهای  استان هرمزگان به طور کامل  پیاده سازی شده  و در حال حاضر برای کلیه انبارهای کشور در دسترس و  قابل استفاده می باشد.


کپی

  • 1395/09/11
  • 5338
  • 4

تخفیف های بی نظیر تا 70% در تیر ماه 1398  کلیک فوری !!!

تخفیف 70 درصدی لوازم آرایشی بهداشتیتخفیف 70درصد لوازم پذیراییتخفیف 70درصد عینک آفتابیلوازم الکترونیک تخفیف تا 70درصد بی نظیر 

نظرسنجی
آیا وب سایت آی بی تری ارزش بازدید دوباره را دارد؟

به عنوان یک بازدید کننده صاحب نظر لطفا  در نظرسنجی شرکت کنید:

نظرسنجی های وب سایت آی بی تری را دنبال کنید www.ib3.ir

آیا ایده ها و امکانات و بروز رسانی های وب سایت توانسته شما را مُجاب به بازگشت مجدد کند؟نتایج
نظرسنجی ها


تعداد آرای ثبت شده : 4 رأی
نظرات

تبلیغات متنی آبشاری
پارس هاست

لذت خرید اینترنتی

متفاوت بادیگران

 

دانلود فیلم مطرب مترب

 

تبلیغات متنی