منو

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

نقد و بررسی چری تیگو5 جدید2017

tigo5

نقد و بررسی چری تیگو5 جدید2017  در آی تی بوشهر

چری تیگو5 جدید

نقد و بررسی چری تیگو5 جدید مدل 1396 هجری شمسی و 2017 میلادی در ایران (تاریخ عرضه عمومی)

امروز سعی داریم با توجه به آشفته بازار خودرو در ایران و همچنین عدم وجود فضای رقابتی سالم به نقد و بررسی یکی از خودروهای چینی محبوب و نسبتا با کیفیت بپردازیم.

در ابتدا ذکر چند نکته مهم در رابطه با صنعت خودرو در ایران خالی از لطف نیست!!!

چرا می گوییم فضای رقابتی سالم وجود ندارد؟

از دیربار صنعت و بازار خودروی ایران در اختیار دو غول بزرگ خودروسازی ایران خودرو  و سایپا بوده است و دیگر شرکت های خودرو سازی هرگز نتوانستند از زیر سایه بلند و تاریک این دو شرکت بزرگ خارج شوند!

با یک مثال کاملا ملموس فضای رقابتی سالم را شرح می دهیم:

به یاد می آورید که زمانی سیم کارت تلفن همراه قیمتی حدود 1 میلیون تومان داشت و بعد از روی کار آمدن اپراتور دوم و سوم و … در عرضه سیم کارت تلفن همراه با افت شدید قیمت سیم کارت مواجه شدیم به طوری که در حال حاضر با پرداخت مبلغ بسیار اندک یک سیم کارت تحویل بگیرید و چند روز بعد سیم کارت های جایزه و دانشجویی و طرح های فصلی و …. به آدرس منزل شما به صورت رایگان ارسال خواهد شد.

با توجه به موضوع این مطلب که بررسی یک خودروی خاص می باشد لازم می دانیم نقد و بررسی کلی بازار خودروی ایران را در فرصتی دیگر  به شما عزیزان ارائه کنیم و به قول معروف در ایجا برویم سر اصل مطلب :

خودروی چری تیگو5 طرح جدید که به تازگی رونمایی شده و هنوز عرضه عمومی آن آغاز نشده یکی از شاسی بلندهای چینی موجود در بازار می باشد که با توجه به قمیت و امکانات خوبی که دارد مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است.

چری تیگو5 جدید چری تیگو5 

ظاهر خودرو چشم نواز است و چشم هر بیننده را به خود جذب می کند.در این زمینه هیچ حرف و حدیثی وجود ندارد و این خودرو از لحاظ ظاهری مورد تایید است.

طرح جدید چراغهای این خودرو الهام گرفته از المان های دریا و چشم عقاب هست که زیبا و خاص به نظر می رسد.

طرح جدید و اسپورت  رینگ ها بسیار زیبا و به روز است و همچنین دی لایت ها که به تازگی اضافه شده اند.

نقد-و-بررسی-چری-تیگو5-جدید2017

موارد دیگر را به صورت تصویری بررسی خواهیم کرد:

بررسی چری تیگو5 جدید در آی تی بوشهر

چری تیگو 5 با چهره جدید در دو مدل  اکسلنت Excellent و لاکچری Luxury عرضه شده که از لحاظ فنی تفاوتی با هم ندارند و حتی  تیگو5 جدید با نسخه قدیم خود از لحاظ فنی تفاوتی ندارد و فقط در ظاهر و چند آپشن به روز شده است .از لحاظ موتوری  پیشرانه 2 لیتری 4 سیلندر با حداکثر توان تولیدی 139 اسب بخار و 205 نیوتن متر به همراه گیربکس CVT نصب شده است.

بررسی فنی و موتوری این خودرو به طور کامل در جدول زیر مشاهده می گردد:

تیگو فنی موتوری

  

آپشن های خودروی تیگو5 جدید واقعا قابل قبول و رقابتی هستند البته قضاوت در رابطه به کیفیت هنوز زود است و باید بازخورد خریداران واقعی را بدانیم.

از جمله آپشن های خودروی تیگو5 جدید می توان به ورود بدون کلید و دکمه استارت اشاره کرد همچنین دنده اتوماتیک از امتیازات بارز این خودرو به شمار می رود.

foto tiggo 5 06

فضای داخل خودرو به نسبت رقیبان زیبا و مورد قبول هست و کابین خودرو از امتیازات خاصی بهره می برد.

2o956tunpzuooco008

صفحه کیلومتر با رنگ های خاص و جدید که البته هرگز گول تصاویر تبلیغاتی را نخورید و آن چیزی که در تصاویر می بینید با واقعیت زمین تا آسمان متفاوت است.در تصویر بالا صفحه کیلومتر را به مانند صفحه خودروی پورشه یا bmw مشاهده می فرمایید ولی در واقعیت با  صفحه کیلومتر 206 مدل 90 روبرو خواهید شد.

 

 

day light

 

چراغ جدید دی لایت با 8 لامپ LED ت به چشم می خورد و ظاهر بیرونی این خودرو را شکیل تر  کرده است. دو مدل لاکچری و اکسلنت تفاوت هایی در قسمت مشخصات رفاهی با یکدیگر دارند به طور مثال در مدل اکسلنت کیسه هوای جانبی SRS برای سرنشینان جلو قرار دارد که این مورد در مدل لاکچری نیست. و یا سیستم های پایداری ESP ، ASR ، DTC ، HHC و EBA از جمله تفاوت های مدل اکسلنت و لاکچری است. اما هر دوی این دو مدل به تجهیزاتی همچون سیستم کنترل فشار باد لاستیک های TPMS ، سنسور پارک عقب، سانروف کروز کنترل و صفحه نمایش 8 اینچی مجهز شده اند.چراغ جدید دی لایت با 8 لامپ LED ت به چشم می خورد و ظاهر بیرونی این خودرو را شکیل تر  کرده است. دو مدل لاکچری و اکسلنت تفاوت هایی در قسمت مشخصات رفاهی با یکدیگر دارند به طور مثال در مدل اکسلنت کیسه هوای جانبی SRS برای سرنشینان جلو قرار دارد که این مورد در مدل لاکچری نیست. و یا سیستم های پایداری ESP ، ASR ، DTC ، HHC و EBA از جمله تفاوت های مدل اکسلنت و لاکچری است. اما هر دوی این دو مدل به تجهیزاتی همچون سیستم کنترل فشار باد لاستیک های TPMS ، سنسور پارک عقب، سانروف کروز کنترل و صفحه نمایش 8 اینچی مجهز شده اند.چراغ جدید دی لایت با 8 لامپ LED ت به چشم می خورد و ظاهر بیرونی این خودرو را شکیل تر  کرده است. دو مدل لاکچری و اکسلنت تفاوت هایی در قسمت مشخصات رفاهی با یکدیگر دارند به طور مثال در مدل اکسلنت کیسه هوای جانبی SRS برای سرنشینان جلو قرار دارد که این مورد در مدل لاکچری نیست. و یا سیستم های پایداری ESP ، ASR ، DTC ، HHC و EBA از جمله تفاوت های مدل اکسلنت و لاکچری است. اما هر دوی این دو مدل به تجهیزاتی همچون سیستم کنترل فشار باد لاستیک های TPMS ، سنسور پارک عقب، سانروف کروز کنترل و صفحه نمایش 8 اینچی مجهز شده اند.چراغ جدید دی لایت با 8 لامپ LED ت به چشم می خورد و ظاهر بیرونی این خودرو را شکیل تر  کرده است. دو مدل لاکچری و اکسلنت تفاوت هایی در قسمت مشخصات رفاهی با یکدیگر دارند به طور مثال در مدل اکسلنت کیسه هوای جانبی SRS برای سرنشینان جلو قرار دارد که این مورد در مدل لاکچری نیست. و یا سیستم های پایداری ESP ، ASR ، DTC ، HHC و EBA از جمله تفاوت های مدل اکسلنت و لاکچری است. اما هر دوی این دو مدل به تجهیزاتی همچون سیستم کنترل فشار باد لاستیک های TPMS ، سنسور پارک عقب، سانروف کروز کنترل و صفحه نمایش 8 اینچی مجهز شده اند.

 

tiggo5 new

از دیگر آپشن های خودرو آینه های تاشوی بغل و همچنین گرم کن آینه است.

 

مه شکن پیشرفته تیگو

تصور نمایید در شرایطی هستید که قصد چرخاندن فرمان را داشته، در این وضعیت چراغ های مه شکن به صورت خودکار روشن شده و در جهتی که  قصد پیچیدن دارید، وظیفه پرتاب نور را انجام داده تا به خوبی سطح جاده برای شما روشن شود. این امر باعث آن می شود که پیش از آنکه دماغه ی خودرو در مسیر پیچ قرار بگیرد، مسیر برای راننده کاملا روشن باشد تا بتواند از وضعیت جاده و ایمنی آن آگاه شود.

 

تیگو5 همراهی راننده

از جمله آپشن هایی که در تبلیغات خودروهای جدید مشاهده می کنید چراغ همراهی راننده جهت محیط پیرامون  هست که به اعتقاد نگارنده مطلب چیزی جز فریب دادن عموم جامعه نیست زیرا این آپشن در قدیمی ترین خودروها هم وجود دارد (206 مدل 90 و حتی قبل تر) ولی به دلیل اینکه آپشن ضروری نیست و کمتر به آن توجه شده ،در تبلیغات جدید خودروهای روز از آن سوء استفاده می شود.

 

تیگو5 سنسور پیشرفته

از امکانات جالب توجه این خودرو  رادارهای هشت گانه ی جلو و عقب  می باشد که تمامی فضای اطراف را می توانند اسکن نمایند.

همچنین امکانات رفاهی و آپشن های کامل خودروی چری تیگو5 جدید(اکسلنت و لاکچری )  در جدول زیر به طور کامل قابل مشاهده می باشد:

tiggo5 new options

در نهایت با توجه به عرضه این خودرو در روزهای آینده و بازخورد خریداران واقعی به شناخت عمیق تری از این خودروی جدید خواهیم رسید.

قیمت این خودرو حدود 100 میلیون تومان برآورد می شود که با توجه به امکانات و کیفیت آن و به نسبت قیمت خودروهای هم رده  قابل قبول است.

خبر بسیار جدید و جالب اینکه پیش فروش این خودرو از اول همین ماه آغاز شده است که جدول فروش آن خدمت شما ارائه می گردد:

wo5nzm9nwliyn219ku9r

qd3crfw2k0g5qyvsj5o

tuw4mnljgkbmdg9t7r

 

امید است این نقد و بررسی مورد توجه و پسند شما واقع شده باشد.با نظرات و پیشنهادات یا انتقادات خود سایت را به چالش بکشید.باتشکر

 

 

 

IMAN وب‌سایت
متفاوت با دیگران...علاقه مند به تولید محتوا و کارهای خلاقانه ... به دنبال حفظ کیفیت به قیمت فدا کردن کمیت ... ایجاد فضای امن و مهیج برای کاربران فضای وب بدون انگیزه منفعت طلبانه
0 0 رای ها
ثبت امتیاز ویژه
اشتراک در
اطلاع از
guest
43 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
مهدی
مهدی
میهمان
4 سال قبل

0 تا 100 ماشین چنده؟

IMAN
میهمان
4 سال قبل

سلام.حدود 12.5 تا 13 ثانیه هست.معمولا برای ماشین شاسی بلند با موتور 2000 و دنده اتوماتیک شتاب زیاد ملاک نیست.

محسن
محسن
میهمان
4 سال قبل

من به بحث خودرو خیلی علاقه مندم
حتما ادامه بدید لطفا
سپاس از مطالب عالی سایت

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
میهمان
4 سال قبل

ایمان عزیز
ممنون از اطلاعات خوب و کاربردی سایتت

IMAN
میهمان
4 سال قبل

سپاس محسن جان.به زودی مطالب جدید در رابطه با خودرو در سایت قرار خواهد گرفت

IMAN
میهمان
4 سال قبل

خواهش میکنم بزرگوار

مهدی
مهدی
میهمان
4 سال قبل

ممنون از نقد خوبتون
به نظرم رنگ آجری این ماشین خیلی قشنگ باشه.

IMAN
میهمان
4 سال قبل

سلام.بله رنگ آجری خاص و زیباست D:

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
میهمان
4 سال قبل

سلام خیلی ممنون از اطلاع رسانی کاملتون در خصوص این خودرو .

احسان
احسان
میهمان
4 سال قبل

خیلی ممنون از اطلاع رسانی خوبتون….

IMAN
میهمان
4 سال قبل

خواهش میکنم.وظیفه ما اطلاع رسانی صحیح و کامل است.

محمد
محمد
میهمان
4 سال قبل

سلام. من ۱۰ روزه برای تیگو ۵ نمایندگی خسروانی شعبه استاد معین ثبت نام کردم.به رغم قول تحویل حداکثر تا ۴ روز هنوز ماشینو تحویل نگرفتم.موقع ثبت نام کلی ادمو تحویل میگیرند ولی بعد از اون دیگه جوابگو نیستند.
برای مدیریت این شعبه متاسفم.

مرد جنوب
مرد جنوب
میهمان
4 سال قبل

پیشاپیش مبارک باشه.انتخاب بسیار خوبی کردید.به زودی خودرو را تحویل خواهید گرفت.برای ما از خودروبگویید.

سید حسین حسینی
سید حسین حسینی
میهمان
4 سال قبل

من دو ماهی است دارم ماشین خیلی خوبی است وقتی از کلید اسپرت استفاده می کنی هیچ ماشینی در شتاب بهش نمی رسد… عالی عالیست

متین
متین
میهمان
4 سال قبل

سلام خودرو رو 14 اسفند ماه تحویل گرفتم باهاش 3000 تا رانندگی کردم. به غایت ماشین راحتی هست تجربه رانندگی با انواع خودروهای خارجی رو دارم در شرایط فعلی بازار به نسبت قیمت و خدمات پس از فروش و کلاس خودرو بین جک و تیوولی و این خودرو این رو انتخاب کردم (تست درایو همه خودرو ها رو انجام دادم) برای کسانی که میگن تو سربالایی کم میاره ماشین رو بزارید تو مد اسپرت و خواهید دید ضعف در خودرو نخواهید دید مسئله فقط کارکرد ماشین در دور بالا در سربالایی های تند هستش که بدلیل حجم موتور نچندان بالا یک مقدار صدا داخل اتاق میاد( ماشین بقدری بی صدا هست که این صدا رو متوجه میشید و گرنه اگر با ماشین های ایرانی در شرایط مساوی بخواهید مقایسه کنید بیصدا تر هستش) من در این مدت از خدمات پس از فروش شرکت مدیران بسیار راضی بودم حتی در تعطیلات اول عید هم بخوبی به من خدمات دادن. 2 تا نکته منفی تا این لحظه از خودرو دیدم که باید خدمتتون عرض کنم 1 – به نظرم نور پردازی داخل ماشین یک مقدار ضعیف هست( مثلا در شب دکمه تنظیم آینه نور نداره یا قسمت صندلی عقب چراغ سقفی نداره) 2- با اینکه من به شدت به خودرو ونظافتش حساس حستم ولی برخی از قسمتهای فرمان چرمش پوسته هاش در همین مدت کم رفته که البته محسوس نیست چون زیر پوسته مشکی فرمان از جنش پلاستیک نرم مشکی هست و از 2 نفر از بستگان که همین خودرو رو به تازگی خریده بودن پرس و جو کردم اونها هم همین مشکل رو داشتن) . بقیه چیزها خیلی خوبه ارتفاع ماشین خوبه و تسلط بسیار کافی به جاده دارید – کروز کنترلش خیلی خوب عمل می کنه – به هیچ وجه متوجه تعویض دنده نمیشید و در حالت تیپ ترونیک هم بخوبی پاسخ میده- سواری بسیار نرمی داره در مقابل شاسی های بازار حتی بسیاری از سدان های خارجی حداقل اونهایی که من تجربه اش رو داشتم اعم از مزدا کیا-آپشنهای بسیار خوب و متنوعی داره – گرمکن صندلیش خیلی کارآمد بود مخصوصا تو این اواخر سال که هوا سرد بود-سیستم صوتیش خیلی خوب هست به عنوان سیستم صوتی فابریک (خودرو 100 میلیون هستش لطفا با سیستم صوتی هارمان یا باس یا گرند زیرو و راکفورد خودروهای لوکس مقایسه نکنید منظور من برای این خودرو و در رنجش هست) سیستم اطلاعات کامپیوتر سفری کامل هست جک های صندوق عقب و کاپوت جلو بسیار راحت باز میشن حتی نیاز به این نداره شما دست بزنید- از لحاظ فنی چیدمان ادوات داخل قسمت موتور به نظر من خیلی مطلوب بود- در کل بسیار راضی بودم تا این لحظه و واقعا به عنوان کسی که ماشین های چینی رو قبول نداشتم ولی با تحقیق این خودرو رو خریداری کردم از خریدم به شدت راضی هستم و واقعا تبریک میگم به این پیشرفت صنعت خودرو چین و ناراحتم که چرا خودرو سازی ما همچنان در جا میزنه.
با تشکر

درضمن موقع خرید نمایندگی محسنیان 500 هزار تومن لوازم هدیه اعم از سینی زیر موتور کفی صندلی و با 40 هزار تومن هزینه اضافه تر زنجیر چرخ رو هم به من تحویل دادن.

IMAN
میهمان
4 سال قبل

بسیار عالی.سپاس از بررسی دقیق و صادقانه شما

امیر
امیر
میهمان
4 سال قبل

سلام من چند روزیه که مدل اکسلنت اونو تحویل گرفتم چند مورد داره که نمیدونم همه شون اینطورن یا ماشین من:1 محل چراغ راهنمای عقب بسیار نامناسب هست یعنی درگوشه بیرونی سپر عقب جفت مه شکن ، در صورتیکه در دفترچش جنب چراغ ترمز عقب باید باشه که نمایندگی مزرعه در اهواز میگه این مورد جزء طراحیه و به ما ربطی نداره(خودروهای پشت سری بسختی اونو می بینن).
2- وقتی موتور یه مقدار گرم باشه و بخوای از دنده عقب استفاده کنی موتور بشدت می لرزه بطوری که میخواد خاموش بشه.
3-اینطور که متوجه شدم ظاهرا کلیه هزینه های سرویس های دوره ای به عهده مشتری می باشد.
ممنون می شم کسایی که اطلاع دارند راهنمایی بفرمایند. ممنون امیر هستم از اهواز

سهیل
سهیل
میهمان
4 سال قبل

دوستانی که ماشین رو دارند لطفا نظربدید

علیرضا معصومی
علیرضا معصومی
میهمان
4 سال قبل

تیگو 5 دی ماه 95 خریدم تازگی اتاقش صدا می دهد نمی دانم این صدا از کدام نقطه است تشخیص ندادم

مجید
مجید
میهمان
4 سال قبل

سلام جلوبندی ماشین چرای وقتی روشنه صدا میده یا حالت ارزش داره

مجید
مجید
میهمان
4 سال قبل

اون حالت لرزش است

IMAN
میهمان
4 سال قبل

سلام مجید جان خوبید؟ ماشین شما مدل چه سالی هست؟ دسته موتورها را بررسی کردید؟

ارش
ارش
میهمان
4 سال قبل

سلام
خرداد پارسال خریدم سی هزار تا باهاش رفتم
تو سربالایی شیب بالای پانزده مثل جاده چالوس واقعا ابروی ادم را میبره
پارسال تو برف سبک جاده قمصر گیر کردم و برگشتم تهران در صورتیکه پراید از بغلم رد شد بالا رفتتو حالت اسپرت صدای موتور وحشتناک و مصرف بنزین خیلی بالا استاد ماشین چهل و پنج تا میگیره که همش باید تو صف بنزین باشید خریدش خیلی ناراضی ام

ارش
ارش
میهمان
4 سال قبل

راستی تو حالت کولر ماشین جون میکنه بخواد راه بیافت… بعدش عادی میشه

IMAN
میهمان
4 سال قبل

سلام آرش جان ،ماشین قبلی که داشتی چی بود؟ بالاخره باید پذیرفت این حجم موتور برای این بدنه و وزن کافی نیست … ضمن اینکه اکثر ماشینهای ایرانی و چینی صدای موتور و مصرف بالا و حتی صدای باد توی اتاق وجود دارد.با این رنج قیمت باید پذیرفت که ماشین خوبی هست .ضمن اینکه یک سری مشکلات با تعویض شمع خوب و چند قطعه دیگه خیلی بهتر خواهد شد.

IMAN
میهمان
4 سال قبل

احتمالا ماشین کپ داره … حتما از نمایندگی پیگیر آپدیت نرم افزاری بشو.البته مطمعن نیستم که آپدیت داشته باشه.ضمن اینکه اصلاح دریچه گاز خودرو هم پیگیری کن

نيمت
نيمت
میهمان
4 سال قبل

راجب شماره دو كه فرموديد از oil pompگيربكس هست كه مال منم توو ٧٠٠تا عوض شد

نيما
نيما
میهمان
4 سال قبل

راجب شماره دو كه فرموديد از oil pompگيربكس هست كه مال منم توو ٧٠٠تا عوض شد

Amir
Amir
میهمان
4 سال قبل

با سلام
خدمت دوستان عزیز عرض می کنم در صورت تصمیم به خرید محصولات چینی و به خصوص موضوع بحث فوق به نکاتی که عرض می کنم توجه فرمایید .
1 – اعلام شده نرخ بهره برای اقساط 36 ماهه 18درصد می باشد .
اشکال : شما مبلغ باقیمانده خودرو را از پیش پرداخت کم کنید حدود 50 تا 51 میلیون باقی می ماند سپس در سایت یکی از بانکهای دلخواه مثل ملی یا ملت یا هر بانک دیگر وارد شده و در قسمت محاسبه سود تسهیلات وارد نمایید به ای شکل که
مبلغ وام : 50 میلیون
دوره باز پرداخت : 36 ماهه
دوره خواب : 30 روزه
نرخ سود تسهیلات : 18 درصد
ببینید با چه رقمی مواجه می شوید ؟
عزیزان دل اولین اشکال سیستم فروش بهره وام 27.1 درصد است تا انتها و نه 18 درصد .
همین موضوع کل اصالت تبلیغ و فروش توام با کلاهبرداری این شرکت را نمایان می کند .
باند خسروانی که نمایشگاه داران قدیم محله های مرکز و جنوب تهران بودند حالا تبدیل شدن به

Amir
Amir
میهمان
4 سال قبل


نمایندگان شرکت مدیران خودرو و کرمان خودرو
2- چری 5 با عرض معذرت حدود 101 میلیون قیمت دارد ولی وقتی از کارشناس در نمایندگی سوال می کنی GPS و نویگیشن دارد پاسخ اینست :
مبلغ 1.5 میلیون نویگیشن با مونیتور شما تعویض می گردد … سوال کردم مونیتور خودرو را حساب نمی کنید می فرمایند بدرد ما نمی خورد . خوب توجه کنید
3- سانروف در حد 25 سانت روی این خودرو سوار شده و واقعا جای تاسف دارد .
4 – سینی زیر موتور با نصب 300 هزار تومان
5 – با این وزن و موتور 139 اسبی کولر روی موتور سوار شده و برقی نیست .. عنایت داشته باشید .
6- غربیلک فرمان ال 90 بسیار قشنگتر از غربیلک چری 5 است و فرمان این ماشین استخوانی و در حد مینی ماینر طراحی شده و اصولا تو دست نیست .
6- ترمز دستی متاسفانه دیگه الان تو این کلاس خودرو باید برقی باشه ولی مثل دسته تبر اون وسط خود نمایی می کند . واقعا نباید ترسید

رضا
رضا
میهمان
4 سال قبل

سلام من هم چهار ماهی هست مدل لاکچری تیگو ۵ را تحویل گرفتم و فقط از نظر طراحی چراغ راهنمای ان و چراغ داخلی اتاق مشکل دارد ولی از نظر لرزش موتور مشکلی ندارم حتمن به نمایندگی مجاز و ماهر مراجعه نمایید . رضا هستم یزد

رضا
رضا
میهمان
4 سال قبل

سلام
من چهار ماهی هست که تیگو ۵ لاکچری تحویل گرفتم واز نظر موعد تحویل یک هفته ای تحویل دادند فقط نورپردازی داخل اتاق کم هستش و قسمت عقب تاریک هست و کلیدهای تنظیم چراغها نور در شب ندارد . در این مدت با توجه به ۳۰۰۰ کارکرد ماشین من دینام وباطری و جعبه فیوز داخل موتور سوخت و تعویض شد . امداد خودرو مدیران خودرو بسیار عالی هست . همچنین نمایندگی اقای فلاحی کد ۲۹۵ یزد بسیار باتجربه وکارازموده هستند وبا برخورد عالی با مشتری .

آزمون آیین نامه
آزمون آیین نامه
میهمان
3 سال قبل

ممنون از آموزش هایی که قرار می دهید

رضا
رضا
میهمان
3 سال قبل

سلام دوستان
حدود 3 ماهه اکسلنتشو خریدم 3500 کیلومتر باهاش رانندگی کردم
تو این رنج قیمت ماشین خوبیه به نظرم
ولی خوب معایب هم داره
طبق فرمایش دوستمون توی سربالایی زیاد جالب نیست
به غیر از این تاحالا به مشکل دیگه ایی با این ماشین برخورد نکردم
ممنون از سایت خوبتون

حسین
حسین
میهمان
3 سال قبل

خبر ندارید چه چرتی خریدید ماشینه چینی حال و روزش مشخصه دیگه!پیکان بخری نکه ماشین چینی سوار بشی هر کی خریده کلاه بزرگی سرش رفته موقع فروختن کسی نمیخره حتی نصف قیمت!

حسین
حسین
میهمان
3 سال قبل

تو ماشینه چینی ****

جلال
جلال
میهمان
3 سال قبل

دو ماهه تیگو 5 اکسلنت گرفتم آمپر مصرف سوختش اکثر مواقع خصوصا در شروع حرکت 20 رانمایش میده و بمرور به 12 و کمتر از آن میرسه تو ترافیک کلا رو 20 می ایسته بنظرم خیلی زیاده باقی موارد مشکلی نداره باهاش دو بار شمال رفتم راضی ام فقط سربالایی گدوک بماشین زور می آمد لطفا در مورد مصرفش راهنمایی کنید

نیما
نیما
میهمان
3 سال قبل

سلام ما میخواستیم مدله جدید اکسلنت رو بگیریم چند تا سوال داشتم
۱.این که میگن شتابش وقتی رو حالت اسپورت بزاریم بهتر میشه درسته؟
۲.بعد اینکه تو شیب های زیاد ایا مشکل به خصوصی داره؟
۳. وقتی کولر روشن میکنیم افت شتابش ازار دهندست ؟
۴.واقعا Gpsنداره؟
۵.بعد در کل میخواستم ببینم این خودرو بهتره یا جکs5توربویا هایما s7توربو
لطفا زودتر پاسخ بدین باتشکر

میلاد
میلاد
میهمان
3 سال قبل

دوستان عزیز…اینجا از بدی و خوبی این خودرو زیاد شنیدیم…ولی نکته اینجاست که واقعا ۱۰۰ تومن میارزه؟؟ با این قیمت چه خودرو دیگه ای باید سوار شد؟؟؟ممنون میشیم راهنمایی کنید؟

پیام
پیام
میهمان
3 سال قبل

سلام به دوستان عزیز من از این ماشین وامکانات اون خوشم اومده ولی میخواستم اگر کسی این ماشین روخریده اطلاع بهد که باکولر روشن وتوی سربالایی شتابش مثل کدام ماشین است سمند یا پژو 405. باتشکر

Rx330
Rx330
میهمان
3 سال قبل

بهترین نقد

اشکانی
اشکانی
میهمان
2 سال قبل

سلام ۱۳ ماهه اکسلنت دارم

طراحی خوب نرم بودن خوب بادنمیادتواتاق  دیدخوب نور جلو قوی

سیستم صوتی گرم کن کولر عالی صندلی برقی راننده عالی

نورسقفی عقب نداره خنده داره. سرعت خوب

حالت اسپورت بنزین سوپر بزن با۵ سرنشین بروبتاز

شتاب اولیه کم اما میفته دنده ۲ ۳ خوب

دوستان این خودرو بیشتر برای نرمی ساخته شده و مصرف کم و تواتوبان که زدن ۱۰۰تابیشتر نرو جاده زدن ۶۰ تا من نمیدونم شتاب رو براکجا میخواین

 

ضعف ها

ترمز دستی تعطیل

درب صندوق تو شمال بری رطوبته باز نمیشه گفتم به نمایندگی میگه خودرو برا رطوبت و شرجی ساخته نشده بنظرم چرت گفته

 

نقاط قوت

سیستم گیربکس طوریه شما گاز ندی مصرف میادروی صدی یک کیلومتر

مثلا ازجاده چالوس اومدنی افتاد روسرپایینی با یک سلول اخر بنزین  ۵۰کیلومتر حداقل اومدم چون وقتی گاز ندی تو سرپایینی مصرف صفر میشه حالت اکو

یااتوبان گازمیدی میرسی ۱۲۰سرعت میفتی شیب کم گازندی مصرف صفر میشه بخاطرهمینه که اگر درست گازبدی ونیاز به ترمز نداسته باسه مصرف بنزین مسافرتت به صدی ۷ تا ۸ میرسه و داخل شهر ترکیبی صدی ۱۲

Mohammad12
Mohammad12
میهمان
2 سال قبل

چه ماشینی.ایول

 

43
0
خانم/آقا نظر شما چیه؟ دوس داریم بدونیمx
()
x