معرفی جیپ گرند چروکی 2017

آی بی تری:معرفی جیپ گرند چروکی 2017 

این خودروی عضلانی و زیبا در دو مدل سامیت و تریل هاوک معرفی شده است.

جیپ از قدیم تا کنون یکی از برندهای معتبر اتومبیل در جهان است .

 داشتن این خودرو به شما   حس قدرت و زیبایی و سر زندگی  می دهد.

حس سوار شدن و چرخ زدن در کوه و  کمر فارغ  از این روزمرگی زندگی !!!

بهترین مدل جیپ آمریکا بهترین ماشین شاسی بلند جهان

 

 

 

جیپ گرند چروکی تریل‌هاک (Trailhawk) که قابلیت‌های آفرود بیشتری به همراه دارد و جیپ گرند چروکی سامیت (Summit) که امکانات لوکس و راحتی زیادی به همراه دارد. 

چشم گیر و جذاب بودن از خصوصیات بارز این برند معتبر آمریکایی است که در کنار قدرت و سرعت یک خودروی شاسی بلند لوکس و بی نظیر را به ارمغان آورده است.

 

پشت جیپ

اگر چه داشتن خودروی جیپ گرند چروکی در ایران بیشتر شبیه به رویاست ولی دست یافتنی است!!!

 داشتن این خودرو به شما   حس قدرت و زیبایی و سر زندگی  می دهد.

حس سوار شدن و چرخ زدن در کوه و  کمر فارغ  از این روزمرگی زندگی !!!

 

کابین جیپ

داخل خودرو چیزی جز کیفیت و بوی چرم خالص و بهترین امکانات و آپشن ها وجود ندارد!!!

فضای داخلی با چرم مشکی و با کیفیت پوشیده شده است؛ صندلی‌ها نیز از جنس جیر و چرم هستند که جای دوخت قرمز رنگ بر روی آن‎ها قرار دارد. البته بر روی داشبورد از قطعات پلاستیکی و فلزی مشکی رنگ استفاده شده است. نشان تریل‌هاک نیز بر روی فرمان حک شده است. جیپ از نمایشگر ۸.۴ اینچی به شکل استاندارد بر روی گرند چروکی استفاده کرده است که برای عملکردهای مختلف خودرو نظیر پایش وضعیت لحظه‌ای خودرو در جاده آفرود که شامل زوایای چرخ‌ها، ارتفاع سیستم تعلیق، محرک بودن چهار چرخ و انواع جاده‌های موجود آفرود است، به کار گرفته می‌شود.

پشت فرمان جیپ

گرند چروکی بدون شک قوی ترین شاسی بلند جهان است . کاملا بی رقیب !!!

ترکیب شاسی گرند چروکی با پیشرانه قدرتمند Challenger Hellcat منجر به ساخت خودرویی شده است که سرعت‌سنج آن به‌جای 200 حالا تا 320 کیلومتر برساعت درجه‌بندی شده که البته حداکثر سرعت رسمی آن بیشتر از 290 کیلومتر برساعت نیست!

 

جیب2017

خودروی جیپ گرند چروکی تریل‌هاک دارای ابزار استاندارد آفرود است که شامل سیستم Quadra-Drive 4X4 به همراه محدود کننده الکترونیکی لغزش دیفرانسیل و نسخه تیون شده سیستم تعلیق بادی Quadra-Lift برای آفرود است که زوایای چرخ‌ها و جابه‌جایی بدنه در جاده‌های آفرود بهبود یافته است. کنترل سرعت خودرو در سیستم کمکی شیب‌روی یکی از مزایای الکترونیکی بودن قابلیت‌های آفرود این خودرو به شمار می‌آید.

باید به این نکته نیز اشاره گردد که فاصله حداکثری بدنه چروکی تا زمین ۲۷.۵ سانتی‌متر است. حداکثر زاویه رویکرد خودرو ۲۹.۸ درجه و ۳۶.۱ درجه با حذف پنل‌ پایینی سپر جلو، است. زاویه رویکرد حداکثر زاویه یک سطح شیب‌دار از یک سطح افقی است که یک وسیله نقلیه بدون دخالت می‌تواند صعود کند. به عبارت دیگر زاویه بین زمین با خط کشیده شده از تایر جلو و پایین‌ترین قسمت تا برآمدگی پایین خودرو، اطلاق می‌شود.

 

جیپ مشکی

رنگ مشکی این خودرو بدون شک بسیار شبیه به یک پلنگ سیاه در جنگل خودنمایی میکند که آماده غرش است!

 

مرگ بر جیپ آمریکا

درپایان ضمن تقدیر از این خودروی روسفید آمریکایی باید یادآور شویم که در میان خودروهای شاسی بلند هرگز رقیبی برای این شاهکار خودروسازی پیدا نخواهید کرد.

 

 

IMAN وب‌سایت
متفاوت با دیگران...علاقه مند به تولید محتوا و کارهای خلاقانه ... به دنبال حفظ کیفیت به قیمت فدا کردن کمیت ... ایجاد فضای امن و مهیج برای کاربران فضای وب بدون انگیزه منفعت طلبانه
5 1 رای
ثبت امتیاز ویژه
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
خانم/آقا نظر شما چیه؟ دوس داریم بدونیمx