ستاره سابق سلتیک و انتقال بزرگ به استقلال (عکس)

نمایه کاربر
IMAN
مدیرکل سایت

مدیرکل سایت
پست: 419
امتیاز: 100164
تاریخ عضویت: جمعه 11 خرداد 1397, 4:08 pm
محل اقامت: Buston
حالت من:
تشکر کرده: 218 دفعه
تشکر شده: 454 دفعه
تماس:

ستاره سابق سلتیک و انتقال بزرگ به استقلال (عکس)

پست توسط IMAN » چهار شنبه 17 مهر 1398, 1:41 am

به گزارش "ورزش سه"، گری هوپر طی سه فصل حضور در استادیوم سلتیک پارک برای باشگاهش آمار خیره کننده 82 گل را ثبت کرده ولی او پس از جدایی از شفیلدونزدی در تابستان سال گذشته هنوز با تیمی قرارداد امضا نکرده و به عنوان بازیکن آزاد به دنبال تیم جدیدش است.
یکی از خبرنگاران ایرانی که در حوزه فوتبال خاورمیانه فعالیت دارد، در صفحه توئیتر خود در مورد احتمال انتقال هوپر به استقلال با اشاره به جلد روزنامه‌های ایرانی نوشته است :« بازیکن سابق نوریچ، سلتیک و شفیلدونزدی روی جلد اصلی چند روزنامه ایرانی رفته است. استقلال تلاش می‌کند تا با حضور این بازیکن خط هجومی‌اش را تقویت کند. اطمینانی در این مورد که آنها بتوانند این انتقال را نهایی کنند، وجود ندارد ولی این علاقه وجود داشته و بیان شده است.» تصویر
روزنامه سان در بخشی از گزارشی که در مورد هوپر منتشر کرده، به این نکته اشاره کرده که اخیرا این بازیکن 31 ساله مذاکراتی با باشگاه پرستول سیتی که در دسته اول فوتبال انگلیس (چمپیونشیپ) حضور دارد، داشته ولی رقم پیشنهادی این باشگاه امکان همکاری را از بین برده است. تصویر
جیمی مک آلیستر مربی پریستول سیتی این موضوع را تایید می‌کند ولی می‌گوید که در نهایت مذاکراتی که انجام شده، منجر به عقد قرارداد نشده است. روزنامه سان ادامه می‌دهد که در این شرایط، باشگاهی از خاورمیانه برای جذب هوپر پیشقدم شده و این بازیکن 31 ساله با تیم استقلال ارتباط پیدا کرده است. تصویر ادعا شده که هوپر در مذاکراتی که با استقلالی‌ها داشته به توافقات نهایی دست یافته است، تا مانند هم‌تیمی سابقش آنتونی استوکس که او هم در ایران بازی کرده، به این کشور برود.
استوکس پس از جدایی از هیبرنین مدتی در یونان بازی کرد و سپس به ایران رفت و برای تراکتور بازی کرد. با این حال او پس از مدتی در ایران با مشکلات زیادی مواجه شد و به ترکیه رفت؛ جایی که هنوز هم در آنجا بازی می‌کند.
با توجه به ادعای روزنامه سان در اسکاتلند هوپر مذاکراتی جدی با استقلالی‌ها داشته و هیچ بعید نیست که جای خالی‌ای که در لیست استقلال وجود دارد با گری هوپر ستاره سابق باشگاه سلتیک پر شود؛ موضوعی که "سان" آن را شوکه‌کننده توصیف کرده است.

هرگز کیفیت را فدای کمیت نخواهیم کرد  ✅
کرونا را شکست خواهیم داد. 
                                                  تصویر
 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    مشاهده
    آخرین پست

بازگشت به “فوتبال ایران”