آی تی نما خبر های مفید تکنولوژی و کامپیوتر و موبایل

نمایه کاربر
jafar sadeghi
تازه وارد

تازه وارد
پست: 4
امتیاز: 18
تاریخ عضویت: یک شنبه 24 تیر 1397, 2:24 am
تشکر شده: 7 دفعه

آی تی نما خبر های مفید تکنولوژی و کامپیوتر و موبایل

پست توسط jafar sadeghi » چهار شنبه 3 بهمن 1397, 4:11 am

وب سایت آی تی نما در زمینه ی انتشار به روزترین اخبار مربوط به فناوری اطلاعات و معرفی جدیدترین تکنولوژی روز دنیا ، بازی ها و بررسی جدیدترین گجت ها ، انتشار به روزترین اخبار های موبایل ، همچنین معرفی قطعات سخت افزاری و سیستم عامل ها فعالیت دارد .
از دیگر ویژگی های این وب سایت خبری معرفی بهترین برنامه ها برای سیستم عامل های مختلفی چون : اندروید ، آی او اس ، ویندوز و همچنین سیستم عامل مک می باشد که حتی لینک دانلود مستقیم آن نرم افزار را برای شما علاقه مندان گرامی فراهم نموده است.
همچنین آی تی نما علاوه بر اخبار به روز در زمینه IT مطالب آموزشی نیز در سایت چه در زمینه موبایل و چه در زمینه کامپیوتر قرار می دهد .
این مطالب شامل : ساخت اکانت های شبکه های اجتماعی ، نحوه ی حذف اکانت ها ، رفع خطاهای متداول اندروید و ویندوز و آموزش و نحوه کار با به روز ترین و پرکاربرد ترین نرم افزار های سیستم عامل های مذکور می باشد.
در صورتی که می خواهید از اخبار کامپیوتر و موبایل موجود در سایت    آی تی نما   باخبر شوید و از قافله به روز شدن در زمینه تکنولوژی عقب نمانید به سایت آی تی نما سر بزنید و سوالات و مشکلات خود در زمینه کامپیوتر و موبایل را از کارشناسان سایت بپرسید .

بازگشت به “اتصال به اینترنت”