معتبرترین شرکت برای دریافت مدرک تعمیرات موبایل کجاس؟

نمایه کاربر
alirezamz
تازه وارد

تازه وارد

پست توسط alirezamz » جمعه 19 دی 1399, 2:07 am

سلام دوستان من میخوام مدرک تعمیر موبایل بگیرم که اگه رفتم اونور آب هم قبول کنن. کسی همچین جایی رو میشناسه که ازش بگیرم؟ لطفا راهنمایی کنید واسم مهمه

نمایه کاربر
ardavan32
تازه وارد

تازه وارد

Re: معتبرترین شرکت برای دریافت مدرک تعمیرات موبایل کجاس؟

پست توسط ardavan32 » جمعه 19 دی 1399, 11:16 pm

alirezamz نوشته شده: جمعه 19 دی 1399, 2:07 amسلام دوستان من میخوام مدرک تعمیر موبایل بگیرم که اگه رفتم اونور آب هم قبول کنن. کسی همچین جایی رو میشناسه که ازش بگیرم؟ لطفا راهنمایی کنید واسم مهمه

برای تعمیرات موبایل من فقط و فقط بهت امداد موبایل رو معرفی میکنم اینا هم ضمانت قطعات دارن هم اینکه از قطعات اصلی استفاده میکنن و مهم تر از همه اینکه کارت رو سریع راه میندازن یه نگاهی به سایتشون بندازی متوجه میشی که تو کار تعمیرات موبایل خیلی خیلی خبره هستن و فک میکنم جز گزینه های برتر تو ایران باشن ;)

نمایه کاربر
mahla2008
تازه وارد

تازه وارد
تشکر کرده: 1 دفعه

پست توسط mahla2008 » یک‌شنبه 21 دی 1399, 4:52 pm

ardavan32 نوشته شده: جمعه 19 دی 1399, 11:16 pm
alirezamz نوشته شده: جمعه 19 دی 1399, 2:07 amسلام دوستان من میخوام مدرک تعمیر موبایل بگیرم که اگه رفتم اونور آب هم قبول کنن. کسی همچین جایی رو میشناسه که ازش بگیرم؟ لطفا راهنمایی کنید واسم مهمه

برای تعمیرات موبایل من فقط و فقط بهت امداد موبایل رو معرفی میکنم اینا هم ضمانت قطعات دارن هم اینکه از قطعات اصلی استفاده میکنن و مهم تر از همه اینکه کارت رو سریع راه میندازن یه نگاهی به سایتشون بندازی متوجه میشی که تو کار تعمیرات موبایل خیلی خیلی خبره هستن و فک میکنم جز گزینه های برتر تو ایران باشن ;) 
سلام مگر تو ایران مدرک بین المللی هم میدن؟؟؟
تععععععععععجب میکنم واقعا من فکر میکردم تنها سازمانی که مدرک میده فنی حرفه ای باشه  :| :| :| :|

نمایه کاربر
mahla2008
تازه وارد

تازه وارد
تشکر کرده: 1 دفعه

پست توسط mahla2008 » یک‌شنبه 21 دی 1399, 4:56 pm

ardavan32 نوشته شده: جمعه 19 دی 1399, 11:16 pm

سلام مگر مدارک داخلی رو کشورهای دیگه قبول میکنن؟؟
من فکر میکردم فقط سازمان فنی حرفه ای مدرک معتبر میده 
من ناخن کار هستم اگر چنین سازمانی باشه که مدرک بین المللی بده به من بگین لطفا

نمایه کاربر
dizeel
تازه وارد

تازه وارد

پست توسط dizeel » چهارشنبه 29 بهمن 1399, 8:49 pm

دیزل ژنراتور ها انواع مختلفی دارد مثل دیزل ژنراتور ولوو و دیزل ژنراتور مکالته و دیزل ژنراتور استامفورد و .... که هر کدارم از دیزل ها برای کار های گوناگونی ساخته شده است که تولید برق می کند.

موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “موبایل”