مشاوره کامپیوتر و مشاوره مشکلات گوشی

نمایه کاربر
jafar sadeghi
تازه وارد

تازه وارد
پست: 4
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 24 تیر 1397, 2:24 am
تشکر شده: 7 دفعه

مشاوره کامپیوتر و مشاوره مشکلات گوشی

پست توسط jafar sadeghi » یک‌شنبه 24 تیر 1397, 2:42 am

در جامعه امروز نیاز است که در هر زمینه اشخاصی باشند متبحر و حرفه ای که در زمینه های مشخص بتوانند افراد در جامعه را راهنمایی کنند .
در زمینه کامپیوتر و گوشی نیز امروزه خیلی نیاز است که مشکلات کامپیوتر و گوشی را پاسخگو باشند .
حال افرادی را به شما معرفی می کنیم که در زمان خرابی کامپیوتر و گوشی بتوانند به ایرانیان مشاوره 24 ساعته بدهند . همراه رایانه جزو مراکزی است که به صورت شبانه روزی و تلفنی پاسخگوی افراد در کشور می باشند .
برای حل مشکلات موبایل و گوشی خود از همراه کامپیوتر کمک بگیرید . لینک مورد نظر یکی از وبلاگ های همراه رایانه می باشد . شماره این مرکز نیز 9099070345 می باشد که از طریق خط ثابت می توانید شماره گیری کنید .

تصویرنمایه کاربر
jafar sadeghi
تازه وارد

تازه وارد
پست: 4
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 24 تیر 1397, 2:24 am
تشکر شده: 7 دفعه

Re: مشاوره کامپیوتر و مشاوره مشکلات گوشی

پست توسط jafar sadeghi » چهارشنبه 3 مرداد 1397, 1:08 am

این مرکز دارای تعداد زیادی سایت و وبلاگ دارد و هر کدام توسط پرسنل همراه رایانه تهیه می شود که دارای آموزش های مناسبی برای حل مشکلات کامپیوتر و گوشی دارد و این آموزش های از سوالاتی است که برای کاربران پیش آمده است .
برای مشاهده همراه رایانه به لینک مورد نظر بروید و بیشترین آموزش های کامپیوتری را در این سایت بازدید کنید . پیشنهاد می کنیم که ابتدا این سایت را بررسی کنید و در صورت نبود مشکل شما در سایت و در بین آموزش ها از شماره های مشاوره کامپیوتر موجود در سایت استفاده کنید .
تصویر

موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “مشاوره در هر زمینه”