پیام جنجالی فرهاد مجیدی بر علیه امیر قلعه نوعی

نمایه کاربر
IMAN
مدیرکل سایت

مدیرکل سایت
پست: 371
امتیاز: 98939
تاریخ عضویت: جمعه 11 خرداد 1397, 4:08 pm
محل اقامت: Buston
حالت من:
تشکر کرده: 170 دفعه
تشکر شده: 405 دفعه
تماس:

پیام جنجالی فرهاد مجیدی بر علیه امیر قلعه نوعی

پست توسط IMAN » شنبه 24 فروردین 1398, 1:09 pm

دیدار استقلال و سپاهان هر چند با حداقل حاشیه و تنش به پایان رسید اما حالا فرهاد مجیدی با انتشار یک استوری در صفحه شخصی نسبت به اتفاقات دیروز واکنش نشان داد.
امیر قلعه نویی روز گذشته قبل از شروع مسابقه به سراغ نیمکت استقلال رفت و برخورد گرمی با همه اعضا به جز فرهاد مجیدی داشت؛ دقایقی که تصویر آن نیز منتشر شد و در فضای مجازی بازتاب بسیاری داشت و مشخص شد که هر دو نفر همچنان اختلافات عمیقی دارند و این اختلافات هنوز حل نشده است.
فرهاد مجیدی حالا با گذشت 12 ساعت از سوت پایان مسابقه با انتشار تصویری از مشت های گره کرده خود که قطعا بی ارتباط به داستان معروف مشت های گره کرده نیست، نسبت به اتفاقات دیروز و برد استقلال واکنش نشان داد و در این واکنش به صورت غیر مستقیم اما آشکارا به قلعه نویی حمله کرده است.
مجیدی در صفحه شخصی خود نوشت: "تا کی می خواهید استقلال جام نیاره؟ فقط می خواهید با شما جام بیاره؟ هواداران عزیز! تا زمانی که آقایان بیرون استقلال باشن و سربازهاشون داخل باشگاه و مواجب بگیراشون روی سکوها باشن و تیشه به ریشه تیم بزنند، استقلال قهرمان نمی شود. تا بعد"


01397525.jpg

 این صحبت ها هر چند نامی از امیر قلعه نویی در آن دیده نمی شود اما با توجه به کد هایی که در آن آشکارا وجود دارد و البته تصویر انتخاب شده قلعه نویی را خطاب قرارداده تا احتمالا شاهد یکی از جنجال های بزرگ فوتبال طی روزهای آینده باشیم.
نکته کلیدی دیگر در صحبت های فرهاد مجیدی اما اشاره او به سربازان فرد مورد نظر در داخل باشگاه است؛ مجیدی هر چند در این موضوع اشاره ای به اسم خاصی نکرده اما برخی از افراد تاثیر گذار و کلیدی باشگاه را که در تصمیمات باشگاه نقش آفرینی می کنند به بازی در زمین حریفان متهم کرده که به نظر می رسد با توجه به زاویه و اختلاف نظر اعضای کادر فنی با یکی از معاونین باشگاه، خطاب او علیه منتقد اصلی شفر در داخل باشگاه و شاید اعضای هیات مدیره باشد که در هفته های اخیر تحرکات زیادی علیه شفر داشتند. مجیدی پایان صحبت های خود را باز گذاشته تا احتمالا همچنان شاهد افشاگری های او باشیم. این چهره محبوب هواداران استقلال در سال های اخیر همواره ترجیح داده تا سکوت کند و حالا به نظر می رسد می خواهد موثر تر از گذشته باشد. امیر قلعه نویی حالا آشکارا با اتهامات فرهاد مجیدی رو به رو شده و پاسخ های او می تواند استقلال و سپاهان را تا مدت ها دچار اختلاقات عمیق کند.

هرگز کیفیت را فدای کمیت نخواهیم کرد  ✅
سال 98 سال سرنوشت ساز  ❌

بازگشت به “فوتبال ایران”