تست اینترنت پرسرعت 5G درهلند و جان دادن پرندگان

نمایه کاربر
IMAN
مدیرکل سایت

مدیرکل سایت
پست: 322
امتیاز: 5694
تاریخ عضویت: جمعه 11 خرداد 1397, 4:08 pm
محل اقامت: Buston
حالت من:
تشکر کرده: 148 دفعه
تشکر شده: 383 دفعه
تماس:

تست اینترنت پرسرعت 5G درهلند و جان دادن پرندگان

پست توسط IMAN » شنبه 26 آبان 1397, 8:28 am

در حین تست اینترنت پرسرعت 5G‌ در شهر لاهه واقع در هلند، صدها پرنده در اثر تاثیر امواج مخرب شبکه‌ی 5G جان خود را از دست دادند.
طی هفته‌ی گذشته، شهر لاهه در غرب هلند، شاهد یک فاجعه‌ی زیست‌ محیطی بود. صدها پرنده، ظاهرا بدون هیچ دلیل خاصی جان خود را از دست داده و جسدها‌‌ی آنها در پارک محلی افتاده بود.


6ad0b075-4ced-482f-94f9-e2dd2e090b27.jpg
گزارش‌ها حاکی از آن است که ابتدا درحدود ۱۵۰ پرنده جان خود را از دست دادند و در ادامه تعداد تلفات به ۲۹۷ پرنده رسیده است. در  گوشه‌ای از این پارک محلی، اجسادپرندگان دیده می‌شد. به‌نظر می‌رسد علت وقوع این حادثه دلخراش آزمایش اینترنت پرسرعت 5G بوده است و امواج آن از ایستگاه راه‌آهن هلند به پرنده‌ها رسیده و باعث مرگ آنها شده است. تجهیزات و آنتن‌های مربوط به تست شبکه‌ی 5G‌ نزدیک ایستگاه راه‌آهن نصب‌ شده‌اند و ظاهرا امواج مخرب شبکه‌ی اینترنت پرسرعت عامل بروز این حادثه شده است. 
بلافاصله بعد از تست شبکه، ابتدا لاشه‌های بی‌جان پرندگان در پارک مشاهده شده‌اند و هم‌چنین افراد محلی اعلام کرده‌اند که اردک‌های دریاچه‌ی نزدیک محل تست نیز رفتارهای عجیبی از خود نشان داده‌اند. ظاهرا مرغابی‌ها سر خودشان را در زمان تست زیر آب می‌کردند تا از امواج شبکه‌ی 5G در امان باشند. 

هرگز کیفیت را فدای کمیت نخواهیم کرد  ✅
سال 97 سال سخت زندگی ایرانیان ❌

بازگشت به “اکتشافات و اختراعات”