هر آنچه در رابطه با ماهیگیری باید بدانید(تصاویر+تجربیات)

نمایه کاربر
IMAN
مدیرکل سایت

مدیرکل سایت
محل اقامت: Buston
حالت من:
تشکر کرده: 148 دفعه
تماس:

جدید داغ هر آنچه در رابطه با ماهیگیری باید بدانید(تصاویر+تجربیات)

پست توسط IMAN » چهار شنبه 23 آبان 1397, 5:48 pm

سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان علاقه مند به ماهیگیری
بدون شک قبل از ورود به این بخش حداقل یکبار مطلب اصلی سایت آموزش ماهیگیری در خلیج فارس را مطالعه کرده اید.

با توجه به افزایش بی شمار کامنت ها زیر آن مطلب لازم دانستیم جهت آشنایی بیشتر با ماهیگیران عزیز و همه علاقه مندان به ماهیگیری و همچنین اشتراک تجارب با یکدیگر این بخش از تالار گفتمان را به موضوع ماهیگیری اختصاص بدهیم. ضمنا عضویت در سایت و تالار بسیار ساده با کمترین جزییات و زمان ممکن ساده سازی شده تا بتوانید به راحتی به جمع گرم ما ملحق شوید. با تشکر

هرگز کیفیت را فدای کمیت نخواهیم کرد  ✅
سال 97 سال سخت زندگی ایرانیان ❌
نمایه کاربر
IMAN
مدیرکل سایت

مدیرکل سایت
حالت من:
تماس:

Re: هر آنچه در رابطه با ماهیگیری باید بدانید(آموزش+تصاویر+تجربیات)

پست توسط IMAN » چهار شنبه 23 آبان 1397, 6:48 pm

لطفا هر گونه سوال یا ابهام در رابطه با ماهیگیری و همچنین تصاویر ماهیگیری خود  همراه با اشتراک تجربیات در این بخش مطرح بفرمایید با تشکر  ⚓️ 🌊 🎣

🎣 🎣 ​​​​​​​🎣 ​​​​​​​🎣 ​​​​​​​🎣 ​​​​​​​🎣 ​​​​​​​🎣 ​​​​​​​🎣 ​​​​​​​🎣 ​​​​​​​🎣 ​​​​​​​🎣 ​​​​​​​🎣 ​​​​​​​🎣 ​​​​​​​🎣 ​​​​​​​🎣 ​​​​​​​🎣 ​​​​​​​🎣 ​​​​​​​🎣 ​​​​​​​🎣 ​​​​​​​🎣 ​​​​​​​🎣 ​​​​​​​​​​​​​​

نمایه کاربر
IMAN
مدیرکل سایت

مدیرکل سایت
حالت من:
تماس:

پست توسط IMAN » چهار شنبه 23 آبان 1397, 6:57 pm

لطفا تصاویر ماهیگیری خود را در این بخش قرار دهید تا پس از به حد نصاب رسیدن تصاویر  یک نظرسنجی ایجاد کنیم و به تصویر برتر جایزه ای نفیس تعلق خواهد گرفت.

تصویر

نمایه کاربر
IMAN
مدیرکل سایت

مدیرکل سایت
حالت من:
تماس:

پست توسط IMAN » چهار شنبه 23 آبان 1397, 9:16 pm

این هم ویدیو از دریای بوشهر مخصوص شما عزیزان که همین امروز به صورت اختصاصی گرفتم و در کانال آپارات سایت قرار دادم .امیدوارم لذت ببرید:

نمایه کاربر
zeusgadsky
تازه وارد

تازه وارد
حالت من:

پست توسط zeusgadsky » یک شنبه 2 دی 1397, 3:25 am

سلام به اعضای محترم حقیقت من ماهی در رودخانه و سد ها زیاد گرفتم امادر دریا خیر قسمت سد که رفتیم قشم چندروز پیش شب دیدیم که کناری هامون که مشغول ماهیگیری بودند تونستن که دوتا ماهی باراکودا بگیرند ولی ما تاصبح موفق به گرفتن هیچ ماهی نشدیم درصورتی که اونا با طعمه های کا ماهی رو گرفتند ما نتونستیم حالا من از شما خواهشی که دارم برای من یک تصویر از روش بستن شناور و وزنه و قلاب برای صید باراکودا و یک تصویر برای صید ماهی قدر بفرستید تا یاد بگیرم ممنون میشم روش ها برای لنسر باسه حتما ممنون میشم

نمایه کاربر
IMAN
مدیرکل سایت

مدیرکل سایت
حالت من:
تماس:

پست توسط IMAN » یک شنبه 2 دی 1397, 8:10 am

zeusgadsky نوشته شده:
یک شنبه 2 دی 1397, 3:25 am
سلام به اعضای محترم حقیقت من ماهی در رودخانه و سد ها زیاد گرفتم امادر دریا خیر قسمت سد که رفتیم قشم چندروز پیش شب دیدیم که کناری هامون که مشغول ماهیگیری بودند تونستن که دوتا ماهی باراکودا بگیرند ولی ما تاصبح موفق به گرفتن هیچ ماهی نشدیم درصورتی که اونا با طعمه های کا ماهی رو گرفتند ما نتونستیم حالا من از شما خواهشی که دارم برای من یک تصویر از روش بستن شناور و وزنه و قلاب برای صید باراکودا و یک تصویر برای صید ماهی قدر بفرستید تا یاد بگیرم ممنون میشم روش ها برای لنسر باسه حتما ممنون میشم

سلام دوست عزیز 
ضمن خیرمقدم به شما 
جالب است بدانید که ماهی باراکودا به مانند ماهی شیر ،یک ماهی سرعتی و مهاجم است و با خیط  معمولی امکان گرفتن آن نیست و حتما باید قسمت های اولیه خیط ماهیگیری که قلاب و شناور به آن وصل می شود از جنس سیم محکم باشد که ماهی باراکودا یا شیر نتواند آن را با دندانهای تیز و قدرت آرواره خود پاره کند،صید اینگونه ماهی ها روش خاص خود را دارد یا باید سوار بر قایق در حال حرکت باشید تا طعمه شناور و در حرکت باشد یا اینکه مرتب قلاب بندازید و بکشید تا  این گونه ماهی ها که سرعت حرکت بالایی دارند به دنبال آن و برای شکار آن بیایند.معمولا برای صید این گونه ماهی ها از طعمه مصنوعی و با رنگ روشن استفاده می شود.
لطفا در رابطه با اینکه آیا ماهیگیری بر روی ساحل انجام شده یا اسکله یا قایق توضیح دهید!

موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “تفریحات ورزشی”