تصاویر ناب از بوشهر زیبا

موضوعات : اجتماعی, اخبار

 

 

تصاویر ناب از بوشهر زیبا  

 ساحل پارک تی وی بوشهر 

[divide style="dashs"]

غروب ساحل بوشهر[divide style="dashs"] لنج بوشهر فلکه برج [divide style="dashs"] رییسعلی دلواری [divide style="dashs"] ساحل ریشهر بوشهر [divide style="dashs"] تنها در ساحل بوشهر [divide style="dashs"] مسجد شیخ سعدون بوشهر [divide style="dashs"] قایق در غروب ساحل[divide style="dashs"] شنا در ساحل بوشهر [divide style="dashs"] آلاچیق ساحل بوشهر 

[divide style="dashs"]

بندر بوشهر نقطه طلایی در نقشه ایران که در خلیج نیلگون فارس قرار دارد و دریا به شکل زیبایی این شهر را در آغوش خود گرفته است.این شهر جنوبی در قدیم نام های زیبایی از جمله لیان و ریشهر را به خود شنیده است،بندر بوشهر در زمان  نادر شاه افشار رونق زیادی به خود دید .

[divide icon="square"]

 شهر زیبای بوشهر با همه قابلیت ها و دستاوردهای بزرگی که دارد،در کمال تاسف همیشه مورد بی مهری قرار گرفته و به حق خود نرسیده است.

 

سرمایه های بی نظیر نفت و گاز و پتروشیمی و نیروگاه اتمی و دریا و ماهیگیری و آب شیرین کن و صنعت کشتی سازی و گمرک  و ... که پایه های اصلی سیستم اقتصادی کشور را تشکیل می دهند،همگی در این شهر و استان زرخیر وجود دارند ولی از درآمدهای میلیاردی حاصل از آنها حتی یک درصد هم صرف پیشرفت و توسعه این دیار نمی گردد!!!

[divide icon="square"]


  • 15
  • 1395/09/21
  • 3088
  • 12 نظر

تبلیغات متنی